Nájdite si svoju dovolenku
Vybrať kriteriá

Záruka najnižšej ceny
Nakupujte u nás za rovnaké ceny, ako priamo v cestovnej kancelárii, so všetkými výhodami a vernostnými zľavami.

Široká ponuka zájazdov
Vyberte si z ponuky slovenských, českých, rakúskych a nemeckých cestovných kancelárií na jednom mieste.

 • Portál www.dovolenka.sorger.sk už od roku 2000 poskytuje informácie o turistických destináciách z celého sveta.
 • Neskôr sa rozšíril aj o ponuku zájazdov a tak momentálne na Dovolenka.Sorger.sk nájdete zájazdy od desiatok renomovaných slovenských cestovných kancelárií na jednom mieste za rovnaké ceny, vrátane všetkých akcií a vernostných zliav.
 • Nájdete tu tisíce zájazdov do všetkých známych a obľúbených turistických a dovolenkových destinácií a je to miesto, kde si môžete vybrať svoju dovolenku kedykoľvek a odkiaľkoľvek.
 • Dovolenka.Sorger.sk ponúka svoje služby na celom území Slovenskej republiky, je súčasťou stabilnej spoločnosti Sorger, s.r.o., ktorá ponúka aj liečebné a wellness pobyty na www.domalenka.sk (predtým www.sorger.sk) a s najväčšiou ponukou pobytov na Slovensku je lídrom v predaji pobytov v Tatrách a patrí tiež medzi lídrov v predaji kúpeľných a wellness pobytov na Slovensku. Svoje služby ponúka aj v Českej republike na www.domalenka.cz a Poľsku na www.domalenka.pl.
 • Naša zákaznícka podpora je tu pre klienta 7 dní v týždni od 7:30 do 20:00, vrátane sviatkov.
 • Prečítajte si reálne recenzie od skutočných ľudí. Recenzie o nás pridané na Google, ktoré pridali naši klienti.

Kto všetko stojí za našou firmou?

Peter Sorger konateľ

Peter Sorger

šéf nášho tímu - MYSLITEĽ

23 ročné skúsenosti z oblasti podnikania, z toho 10 rokov na internete.

V roku 2005 si spolu s otcom otvorili ubytovanie v súkromí, neskôr v roku 2010 začal predávať pobyty na SK ako živnostník, v domácom cestovnom ruchu. O dva roky neskôr zriadil firmu Sorger s.r.o. - cestovnú agentúru. V dnešnej dobe patrí jeho firma medzi najväčších predajcov v cestovnom ruchu na Slovensku.

Prvý kontakt s web stránkou mal v roku 2005. Mal v podstate šťastie, našiel programátora, ktorý ovládal základy SEO a preto sa stránka dobre umiestňovala vo vyhľadávačoch. Trendy v cestovnom ruchu napredovali ďalej a preto bolo veľmi dôležité správne naštartovať marketing a aktívny predaj. V snahe podporiť svoj business a zvýšiť jeho efektivitu, sa začal intenzívne vzdelávať, študoval odbornú literatúru, absolvoval nespočetné množstvo rôznych kurzov, online ako aj osobne, seminárov, školení a nadobúdal stále viac a viac skúseností, ktoré zavádzal do praxe a pomáhal aj podnikateľom, ktorým sa nedarilo preraziť na internete. S reklamou a budovaním úspešného webu pomohol viacerým menším firmám ako aj firmám so zvučnými menami, medzi ktoré patria napríklad firmy Izlato.sk a Kunaj.sk.

So vzdelávaním pokračuje aj samozrejme naďalej.

Najprv začal s kolegami predávať hotely, ktoré sa úspešne predávajú dodnes. Teraz by chcel doplniť ubytovanie a aby časom bolo v ponuke najviac ubytovateľov, ktorí majú rovnaké ciele, radi sa vzdelávajú a idú s dobou sa zrodil už veľmi dávno, ale potreboval ísť pekne krok za krokom. Počas prvej vlny koronavírusovej pandémie sa na stránku doplnilo vyše 840 atrakcií na Slovensku a pracujeme na tom, aby sme pridali čo najviac ubytovacích zariadení, kde klient nájde všetko na jednom mieste.

Peter má jasnú víziu. Pomôcť a školiť ľudí, či firmy, spolu s kolegami, ako si založiť úspešný a prosperujúci business.

Ako človek je Peter minimalista, ktorý chce pre seba a ostatných dosiahnuť maximum.

Ľudia zo Sorger s.r.o.

Paula Sorgerová

Paula, Petrova manželka - neviditeľná spolutvorkyňa 

Stojí pri jeho boku od začiatku online podnikania a aj vďaka jej postrehom, či názorom sa rodia tie správne rozhodnutia a taktiky. Spoločné podnikanie preverilo aj úroveň ich vzťahu a vedia sa na seba stopercentne spoľahnúť tak doma ako aj vo firme. Meditým si stihla 3 x odbehnúť na materskú dovolenku, ale ináč sa venuje kontrole a fakturácii. Takže skoro vždy online. Vo voľnom čase sa venuje iba deťom.

 

Ingrid Jackovičová

Inga, naša prvá predajkyňa pobytov a kámoška, ktorá sa nebala ísť s nami do toho

Vybavuje objednávky, píše texty, veľa telefonuje a píše si s Vami emaily. Vo voľnom čase rada varí, stará sa o svoju dokonalú záhradku a samozrejme športuje. Pre svoju rodinu by obetovala život.

 

Majka Koštialová

Majka, stará sa o vás nielen v mailoch, ale aj v telefonátoch

Taktiež má na starosti pracovnú pohodu v kancelárii a je to náš ťahúň, ktorý dokáže zvládnuť a vybaviť najväčšie množstvo objednávok. Je veľmi milá a ústretová o čom svedčí aj množstvo priateľov, ktorými je obklopená. A nadovšetko miluje psíkov.
 

Ľubka Valášková

Ľubka, drží sa hesla, dôveruj ale preveruj

Je to naša citlivá duša, ktorá je s vami skoro denne na telefóne a na mailoch. Veľmi rada nakupuje a rada by chodila iba po výletoch.  Jej prianím je mať psíka, ktorý by to s ňou vydržal čo najdlhšie.

  

Táňa Žifčáková

Tánička, Okrem toho, že sa teší na kaźdý váš telefonát a mail, rada vyrába vianočné dekorácie a vytešuje sa z nich

Je našou milou a vždy pozitívne naladenou osôbkou. Je to pravá tatranka, ktorá taktiež miluje hory a hlavne v zime.

 

Ľubomíra Bártová

Ľuba, Nahadzuje ubytovacie zariadenia a popisy pobytov no nášho online systému

Píše texty pre webstránku a všetko čo je na stránke prejde alebo aj neprejde cez jej ostrý a prenikavý pohľad. Pracovne s klientmi komunikuje prostredníctvom facebooku. Vo voľnom čase rada jazdí na bicykli, občas zaskočí aj do posilky, miluje cestovanie a číta knihy.

 

 

Ako sa nám darí?

Keď sme so Sorger s.r.o. začínali, boli sme dvaja. Prvá objednávka nám prišla po 2 týždňoch čakania a hypnotizovania telefónu a e-mailov. Dnes je nás spolu 12 /3 na materskej/.

Ako a kde pracujeme?

Sme z nádherného mesta, ktoré je bránou do Vysokých Tatier - z Popradu a pracujeme na striedačku z kancelária a z domu. Osobný kontakt je pre nás dôležitý a preto sa stretávame veľmi často aj mimo práce.

 • Všetci robíme prácu, ktorá nás baví a napĺňa,
 • spolupracujeme s partnermi, ktorí vidia zmysel a obojstranný prínos našej práce, ktorá prináša skutočne výsledky,
 • sme otvorení novým nápadom a inováciam,
 • kráčame s dobou,
 • veríme a praktizujeme otvorenú komunikáciu, či už medzi sebou, alebo s klientom /nezavádzame/,
 • férové jednanie je pre nás prioritou,
 • stále sa vzdelávame v online marketingu, aby sme mohli nastaviť tú najlepšiu reklamu pre vaše zariadenia.

Kde nás nájdete

Viac v kontakte.

Článok