ÚVOD » Turecko » Izmir » Izmir

Korumar Ephesus Beach Resort & SPA
★★★★★

Veľmi dobré10.0
Popis zajazdu
Termíny
Popis hotela
Oblasť a mapa
Galéria
Recenzie
Výlety
Korumar Ephesus Beach Resort & SPA - 1+32 Korumar Ephesus Beach Resort & SPA - 2 Korumar Ephesus Beach Resort & SPA - 3 Korumar Ephesus Beach Resort & SPA - 4 +32

Termín

29.8 2024 - 5.9 2024

Stravovanie

Ultra all Inclusive

Dĺžka

8 dní / 7 nocí

Typ zájazdu

Pobytové zájazdy, Potápanie, Pre rodiny s deťmi

Doprava

letecky - Bratislava

Základná cena za osobu od

971,72 €
Rezervuj teraz
termínpočet dnídopravaletiskácena od
29.8. 2024 - 5.9. 20248 dníleteckáz Košíc971,72 €Rezervovať
29.8. 2024 - 5.9. 20248 dníleteckáz Bratislavy971,72 €Rezervovať
1.9. 2024 - 12.9. 202412 dníleteckáz Bratislavy1 325,32 €Rezervovať
1.9. 2024 - 8.9. 20248 dníleteckáz Bratislavy951,32 €Rezervovať
5.9. 2024 - 12.9. 20248 dníleteckáz Košíc937,72 €Rezervovať
5.9. 2024 - 12.9. 20248 dníleteckáz Bratislavy937,72 €Rezervovať
8.9. 2024 - 15.9. 20248 dníleteckáz Bratislavy869,72 €Rezervovať
15.9. 2024 - 22.9. 20248 dníleteckáz Bratislavy747,32 €Rezervovať
19.9. 2024 - 26.9. 20248 dníleteckáz Bratislavy733,72 €Rezervovať
* Toto je iba základný neoficiálny popis hotela, detailný popis zájazdu nájdete v konkrétnom termíne, ako Popis zájazdu.

Pláž

Nádherná piesková pláž priamo pred hotelom s pozvoľným vstupom do mora. Klienti majú k dispozícií plážový servis zadarmo.

Centrum

Najbližšie centrum je vzdialené 12 km. 

Bazén

Rezort ponúka viacero bazénov, vonkajší, vnútorný a aj detský bazén. Okrem toho sú v rezorte aquaparky, jeden pre dospelých a jeden pre deti.

Od letiska

Rezort je od letiska vzdialený 60 km.

Poloha

Hotel je postavený na krásnej pieskovej pláži, v hornatom prostredí. Vzdialený od centra 12 km

Internet

V celom rezorte je bezplatné internetové pripojenie.

O hoteli

Moderný a luxusný hotel vhodný pre všetkých bol otvorený pred letnou sezónou v roku 2018. V hoteli sa nachádza množstvo atrakcií pre deti, ale aj dospelých. Izby v hoteli sú komfortne zariadené a priestranné aj pre rodinu s 2 deťmi. 

Ubytovanie

Hotel ponúka dvojlôžkové izby s možnosťou 2 prísteliek. Izby sú prriestranné a vybavené kúpeľňou s WC a sušičom na vlasy, minibarom, klimatizáciou, SAT TV, telefónom. Kaýdá izba má balkón alebo terasu. V izbe sa nachádza set na prípravu kávy a čaju. Internetové pripojenie zadarmo.

Stravovanie

Strava v hoteli je all inclusive ultra. Podrobnosti o stravovaní sú k dispozícií na recepcii hotela pri ubytovaní. 

Služby

V novom luxusnom hoteli je hlavná reštaurácia a 3 à la carte reštaurácie, cukráreň, 5 barov, diskotéka. Klientom je k dsipozícií kaderníctvo, SPA centrum, lekár. najmenší klienti majú možnosť zabaviť sa v miniklube, herni alebo na detskom ihrisku. ďalej klienti  v rezorte nájdu knižnicu a môžu využiť ihriská na tenis, volejbal, basketbal, futbal. Fitnescentrum, minigolf, lukostreľba. V hoteli je organizovaný bohatý animačný program.

Nákupné možnosti

Priamo v rezosrte sa nachádza nákupná pasáž.

O destinácii

Izmir je tretie najväčšie mesto v Turecku a zároveň aj hlavným mestom Egejskej riviéry. Je veľmi moderným a obľúbeným mestom s obrovským a veľmi dôležitým prístavom. V okolí tohto prístavu sa nachádzajú veľmi luxusné hotelové rezorty, ktoré sú často navštevované. Cez letnú sezónu mesto doslova žije, pretože sa tu každodenne konajú oslavy, festivaly, fiesty a iné akcie so živou hudbou a tancom. Izmir je veľmi obľúbeným dovolenkovým strediskom, ktorý sa Vám oplatí navštíviť. 

Vzdialenosť od letiska

Najbližšie letisko Adnan Menderes Airport je vzdialené 17 km. Transfer z letiska trvá približne 20 minút. 

Čas transferu z letiska do stredísk je informatívny a závisí od premávky a počte zastávok v jednotlivvých hoteloch po trase.

Vzdialenosť od Bratislavy

1 796 km.

Dĺžka letu

Dĺžka letu na letisko Adnan Menderes Airport.
Bratislava - Izmir: 1:50 hod.
Košice - Izmir: 1:40 hod.
Poprad - Izmir: 1:45 hod.
Sliač - Izmir: 1:45 hod.
Viedeň - Izmir: 1:50 hod.

Dĺžka letov je len približná a informatívna.

Dĺžka trasy

Cesta autom z Bratislavy trvá približne 21 hodín, vedie viacerými krajinami, je čiastočne spoplatnená a taktiež zahŕňa aj prepravu trajektom.

Počasie

Stredisko Izmir sa nachádza na pobreží Egejského mora, kde je po celý rok veľmi príjemné počasie. Začiatok roka, január a február majú teplotu 16°C. V marci teplota vystúpi na 19°C. Pre apríl je typická teplota 22°C a postupne sa začne otepľovať aj v máji, kedy sú teploty okolo 26°C. Od júna sa začína už veľmi teplé letné počasie a teploty sa vyšplhajú na 33°C, v júli na 34°C a v auguste až na 35°C. V septembri je stále príjemných 32°C, v októbri už začnú teploty klesať na 26°C, v novembri na 22°C a v decembri až na 18°C.

Pláž

Izmir je moderným strediskom, kde sú aj veľmi moderne vybavené pláže. Pláže sú vo väčšine piesočnaté, no na niektorých miestach sú tvorené okruhliakmi. Cez leto bývajú často preplnené turistami. 

PIRLANTA BEACH

Nachádza sa ďalej od hlavného mesta Izmir, no je veľmi peknou a často navštevovanou plážou. Je trošku menšia ale má veľmi čisté more a jemný piesok. V blízkosti sa nachádza niekoľko reštaurácií a barov a taktiež je tu možnosť niektorých vodných športov.


 (Zdroj: flickr//cc/Izmir)

EKMEKSIZ PLAJI

Patrí medzi najlepšie a najkrajšie pláže v Izmire. Na pláži sú vybudované luxusné hotelové rezorty a vily pre návštevníkov. Pláž je veľmi pekná, čistá. Na pláži sa nachádzajú aj reštaurácie a bary s miestnymi špecialitami a nápojmi. 


(Zdroj: flickr//cc/Izmir)

CUKURALTI HALK PLAJI

Pláž priamo v Izmire, ktorá je často navštevovaná nie len turistami ale aj domácimi obyvateľmi. Pláž je piesočnatá s veľmi čistým morom. Ponúka reštaurácie, bary, taktiež možnosť vodných a plážových športov. Na pláži sa nachádza aj detské ihrisko.


 (Zdroj: flickr//cc/Izmir)

KLAROS KOYU

Táto pláž je trošku menšia, no k dispozícií sú slnečníky a ležadlá. Na pláži je pomerne pokoj od rušného života, takže si tam dokonale oddýchnete. Je vhodná pre rodiny s deťmi. 


(Zdroj: flickr//cc/Izmir)

ESCAPE BEACH CLUB

Pláž patrí k hotelovému rezortu, kde musíte zaplatiť vstupný poplatok. Táto pláž patrí taktiež k najlepším plážam v Izmire. Z pláže máte možnosť ísť loďkou na maličký ostrov odkiaľ si môžete spraviť veľmi pekné fotografické zábery. Na pláži sú k dispozícii slnečníky a ležadlá a niekoľko reštaurácií s miestnymi špecialitami. 


(Zdroj: flickr//cc/Izmir)

More

Egejské more je kryštálovo čisté a po celý rok príjemne teplé.

Teplota mora

Teplota v jednotlivých mesiacoch je veľmi príjemná.
Január - 17°C, Február - 16°C, Marec - 17°C, Apríl - 18°C, Máj - 20°C, Jún - 23°C, Júl - 25°C, August - 27°C, September - 25°C, Október - 23°C, November - 21°C, December - 19°C.

Deti

Takmer všetky hotelové rezorty sú pripravené aj na detskú návštevu a majú k dispozícii detské kútiky, ihriská a rôzne atrakcie, kde sa Vaše deti určite zabavia. Na výlet ich môžete vziať aj do okolitých miest a taktiež do prírody. 

Šport

Zo športov si môžete vychutnať plážové športy, ako futbal, volejbal alebo tenis. Z vodných športov sú pre Vás pripravené vodné skútre, bicykle, taktiež možnosť windsurfingu alebo potápania. 

Zábava

Izmir je rušné mesto, kde sa každý deň konajú festivaly a fiesty, ktoré sú plné hudby a tanca. V noci môžete navštíviť niektorý z miestnych barov so živou hudbou alebo sa zabaviť na niektorej z diskoték, ktoré mesto ponúka.

Mapa

10
10
Hodnotenie od zákazníka: 27.12. 2018 o 08:33
Navštívené v termíne:
Nadpis: Recenzia z Tripadvisor.com
Plusy: Hotel má úžasné izby, milý personál, ten je naozaj vynikajúci a veľmi užitočný. Jedlo a kvalita služieb bola vynikajúca, skutočne ultra all inclusive 24 hodín. Hotel by rozhodne som doporučil a vrátim sa tu znova.
zobraziť viac
10
Hodnotenie od zákazníka: 27.12. 2018 o 08:30
Navštívené v termíne:
Nadpis: Recenzia z Tripadvisor.com
Plusy: V tomto hoteli sme strávili 5 dní a všetko bolo perfektné. Samotný hotel je veľmi moderný a krásny, výber jedál a kvalita skvelá. Zvlášť by som spomenul Kerim Altan v reštaurácii à la carte, ktorá bola veľmi priateľská a bola nám nápomocná. Určite pre tento hotel dávam 5 hviezdičiek.
zobraziť viac
10
Hodnotenie od zákazníka: 27.12. 2018 o 08:28
Navštívené v termíne:
Nadpis: Recenzia z Tripadvisor.com
Plusy: Hotel je novo otvorený, všetko je nové a čisté, všetky zariadenia sú k dispozícii pre rodiny aj pre malé deti, je to naozaj relaxačné letovisko s odľahlou polohou ďaleko od mestského hluku. Jedlo je perfektné so širokým výberom. Strávil som tu veľmi príjemný čas so svojou ženou.
zobraziť viac
10
Hodnotenie od zákazníka: 27.12. 2018 o 08:25
Navštívené v termíne:
Nadpis: Recenzia z Tripadvisor.com
Plusy: Hotel má vysoký štandard a je to tu všetko čisté. Máte možnosť využiť veľa vecí po celý deň a tiež veľa výletov. Wellness je krásne a turecká kúpeľ je neskutočná. Nemáte tu žiadne sťažnosti s jedlom, bolo tu všetko vkusné s množstvom rôznych ponúk denne. Jediná sťažnosť bola, že bazén bol chladný, ale v lete je určite teplejší.
zobraziť viac
10
Hodnotenie od zákazníka: 27.12. 2018 o 08:22
Navštívené v termíne:
Nadpis: Recenzia z Tripadvisor.pl
Plusy: Krásny, moderný hotel. Milý personál, vynikajúce jedlo, ako v hlavnej reštaurácii, tak aj na pláži v bare. Izby sú čisté, upratané každý deň, tiež doplnený minibar. Super. Bazény čisté a priestranné. Veľmi sa nám tu páčilo, odporúčam.
zobraziť viac

Izmir je veľmi známym historickým mestom, kde nájdete mnohé kultúrne pamiatky. V okolí mesta je tiež veľa miest a atrakcií, ktoré môžete navštíviť. 

MESTO IZMIR

Najzaujímavejším mestom v tejto oblasti je určite Izmir. Považuje sa za miliónové mesto a najmodernejšie mesto v Turecku. V Izmire môžete vidieť známy park Kulturparki, ktorý je nazývaný aj malým Central parkom, môžete si pozrieť hrad Kadifekale a taktiež zaujímavé námestie. 


(Zdroj: flickr//cc/Izmir)

CESME

Malé mestečko neďaleko Izmiru môžete navštíviť kvôli teplým termálnym prameňom, ktoré vyvierajú priamo na pláži. V centre mesta tiež môžete vidieť množstvo pamiatok. Mesto je od Izmiru vzdialené cca 90 km. 


(Zdroj: flickr//cc/Cesme)

KUSADASI

Kusadasi je letovisko v Izmire, ktoré je typické svojím hradom na maličkom ostrove, ktorý je prepojený s pevninou len úzkou cestičkou. Od mesta Izmir je to cca 90 km. 


(Zdroj: flickr//cc/Kusadasi)

PAMUKKALE

Celodenný výlet si môžete spraviť do Pamukkale, ktoré je vzdialené približne 3 hodiny cesty od Izmiru. Pamukkale je najväčšia a najzaujímavejšia atrakcia v Turecku. Takzvaný "bavlnený zámok" predstavuje travertínový svah, na ktorom vyvierajú minerálne pramene, čím vznikajú usadeniny, ktoré tvoria krásne terasky a jazierka. Pamukkale sú vzdialené cca 250 km. 


(Zdroj: flickr//cc/Pamukkale)

Viac výletov si pozrite na TripAdvisor alebo na Turistickom sprievodcovi Google.

Rezervačný formulár

Korumar Ephesus Beach Resort & SPA, Izmir, Turecko
29.8. 2024 - 5.9. 2024 (7 dní)
1316077/80537505
Bratislava
ultra all Inclusive
Vyplnením a odoslaním formulára súhlasím so Všeobecnými obchodnými podmienkami a s podmienkami Spracovania osobných údajov.
NEZÁVÄZNE OBJEDNAJ TERAZ
Vyhradzujeme si chybu v cenách a termínoch.
Konečná cena bude potvrdená našim pracovníkom !