UŽITOČNÉ INFORMÁCIE
  Nájdite si svoju dovolenku
  Vybrať kriteriá

  Záruka najnižšej ceny
  Nakupujte u nás za rovnaké ceny, ako priamo v cestovnej kancelárii, so všetkými výhodami a vernostnými zľavami.

  Široká ponuka zájazdov
  Vyberte si z ponuky slovenských, českých, rakúskych a nemeckých cestovných kancelárií na jednom mieste.

  Dovolenka pri mori je každoročným snom pre väčšinu z nás. Už počas studených zimných mesiacov nám začína chýbať letný oddych, vyhriate pláže, šumiace more a krásne ničnerobenie. A tak pomaličky poškuľujeme po všetkých rozbiehajúcich sa first-minute reklamách. Niektorým z nás stačí na pár dní vyjsť z miesta bydliska a vychutnať si chvíle bez varenia a mobilného telefónu.

  Dovolenka 2014 pri mori
   
  Našťastie každým rokom je možností stále viac. Takýto zaslúžený relax je možné si objednať alebo v predstihu a to už pred Vianocami  sú v ponuke zájazdy s bezkonkurenčnými zľavami najmä pre deti. V tomto období sa zvyknú už vopred obsadiť tie obľúbené hotely s tradične overenými službami. Nasledujú zimné ponuky kedy až do  marca platia znížené akciové ceny. Posledným výberom sú last moment dovolenky. Takýto rýchly výber je vhodný pre všetkých, ktorí sú schopní sa do niekoľkých dní, či hodín rozhodnúť, pobaliť, psychicky si skrátiť stres z cestovania. Jednoducho ideme! Na druhej strane na výber je už len to, čo zvýšilo.

  Dovolenka v Tunise

  Z jednotlivých krajín sú na výber destinácie podľa chuti každého z nás. Dôležité je si vybrať zahraničný zájazd z poistenej cestovnej kancelárie. Kedysi platili, že cenovo najvýhodnejšie bolo cestovať autom, dnes už nájdeme aj letecký zájazd “vo výpredaji” za častokrát porovnateľne nižšiu cenu a bez únavy so šoférovania. Zo štatistík je známa informácia, že stále rastie predaj zakúpených pobytov cez internet, čo svedčí o neustálom skvalitňovaní takejto služby a tiež narastajúcej dôvere kupujúcich.

  Dovolenka na ostrove Korčuľa v Chorvátsku

  V sezóne 2014  ako po minulé roky  bude najviac navštevované Chorvátsko. Pomaly ale objavujeme aj susedné štáty , kde sú nižšie ceny v obchodoch a reštauráciách a nádherné pieskové pláže. Tohtoročnou novinkou sú ponuky v Albánsku, samozrejme s leteckou dopravu. Spojiť oddych s návštevou prekrásnych národných parkov  je možné v Čiernej Hore.  

  Na druhom mieste najradšej navštevujeme za posledné sezóny Turecko. V tejto krajine platí asi najviac pravidlo  zaplatená cena = poskytnuté služby.
  Tohto roku začína byť opäť v kurze Grécko. Zaujímavé ceny pobytov s pridanou hodnotou služieb naviac lákajú čoraz viac klientov. A tým pádom môže byť tiež vhodným výberom destinácia Severný Cyprus, očarí tyrkysovým morom a bielymi piesočnými plážami.

  Zlaté Piesky Bulharsko


  Krajina, ktorá je pre nás Slovákov už niekoľko rokov nákupným rajom sa volá Bulharsko. Táto štvrtá najpredávanejšia turistická prímorská oblasť je ako stvorená na zábavu, vychutnanie si dobrého jedla v reštaurácii, či adrenalínové  športové  zážitky ako je napríklad jazda na gume za člnom, či parasailing. A to všetko vďaka cenovej dostupnosti pre nás.

  Ak by sme mali vybrať so špecialít potom by to jednoznačne mali byť Kapverdské ostrovy.
  Odlety sú možné už aj z nášho hlavného mesta , letecká doprava trvá síce približne 6 hodín, ale dovolenka v tomto “raji” na rovníku  naozaj stojí za to.
  Našinci sa však radi vracajú aj do Egypta práve za nádherným podmorským svetom.

  Rapídne zdraženie cien nebolo zaznamenané v žiadnej krajine za posledný rok , ceny by sa mali pohybovať teda približne rovnako ako minulú sezónu v roku 2013.

  Dovolenka je odvodená od slova dovoliť si, dovoľme si teda zaslúžený oddych hlavne pre seba a svoju rodinu nech už je to kdekoľvek. Všetky starosti nechajme doma a vyberme sa aj tento rok načerpať pozitívnu energiu z letného slnka a liečivého mora.