Nájdite si svoju dovolenku
Vybrať kriteriá

Záruka najnižšej ceny
Nakupujte u nás za rovnaké ceny, ako priamo v cestovnej kancelárii, so všetkými výhodami a vernostnými zľavami.

Široká ponuka zájazdov
Vyberte si z ponuky slovenských, českých, rakúskych a nemeckých cestovných kancelárií na jednom mieste.

Taliansko - praktické informácie
Taliansko - fotogaléria
Taliansko - mapa
Last minute Taliansko
First minute Taliansko

Mapa Talianska

Mapa Taliansko

Bellaria - Igea Marina

Bellaria - Igea Marina je dnes takmer predmestím Rimini. Oblasť je známa peknými piesočnými plážami.

Bibione

Bibione - veľmi obľúbené stredisko na východnom pobreží s množstvom krásnych širokých piesočnatých pláží. Výhodou strediska je veľké množstvo ubytovacích kapacít, výborná talianska kuchyňa. Nevýhodou strediska je množstvo turistov a plné pláže.

Lignano

Lignano - v severnej časti Talianska patrí medzi najlepšie letoviská. Jeho výhodou pre Slovákov je jeho dostupnosť autom či autobusom. Ďalšou výhodou je možnosť ubytovania v apartmánoch. V stredisku sa nachádza aj pekný aquapark. Medzi spestrenia patria výlety do susedného Bibione a Caorle.

Rimini

Rimini - veľmi známe stredisko na východnom pobreží ponúka dlhú a širkú pláž. Ubytovanie je vhodné rezervovať vopred. V stredisku sú pekné promenády. Atrakciou strediska je delfinárium. Stredisko Rimini má známe predmestia, ktoré dnes tvoria ďalšie známe strediská ako sú: Bellaria - Igea Marina, Gateo Mare, Viserba, Miramare a Misano Adriatico.

Rím

Rím leží na západe apeninského polostrova na brehoch rieky Tiber (Tevere), v strede Talianska. Všetky cestú vedú Ríma - to je známe tvrdenie, ktoré poznajú ľudia už od dávnych čias. Symbolom Ríma je vlčica s dvojčatami Romulom a Rémom.

Mapa