Nájdite si svoju dovolenku
Vybrať kriteriá

Záruka najnižšej ceny
Nakupujte u nás za rovnaké ceny, ako priamo v cestovnej kancelárii, so všetkými výhodami a vernostnými zľavami.

Široká ponuka zájazdov
Vyberte si z ponuky slovenských, českých, rakúskych a nemeckých cestovných kancelárií na jednom mieste.

Solartour

Logo Solartour
SOLARTOUR, s.r.o., Námestie SNP 2, 036 01 Martin

Dátum vzniku

07.04.2009

O cestovnej kancelárii

Široká ponuka pobytových ako aj poznávacích zájazdov každoročne osloví množstvo klientov najmä pre výborné first minute a last moment zľavy.
Špeciálnymi novými destináciami sú v posledných sezónach Severný Cyprus alebo Kapverdské ostrovy.  Zaujímavým produktom je tiež výber z plavieb na luxusných lodiach po svetových moriach.

Sezóna 2024

Destinácie

Albánsko, Bulharsko, Chorvátsko, Čierna Hora, Cyprus, Egypt, Francúzsko, Grécko, Kapverdské ostrovy, Malta, Maroko, Španielsko, Taliansko, Tunisko, Turecko

Ponuka zájazdov

Pobytové, poznávacie zájazdy a víkendové zájazdy do európskych metropol.

Novinky

Individuálny prístup na mieru šitej dovolenky čoho výsledkom je výhodná cena letenka, transfer, hotel.

Tipy a odporúčania

Bulharsko
Hotel Ivana Palace - Hotel je situovaní v západnej časti letoviska Slnečné pobrežie a je obklopený zeleňou. Možnosť využiť poľovačky so sprievodcom, ktoré sa organizujú v pohorí Strandzha.
Hotel Festa Pomorie Resort - Hotel sa nachádza v rušnej oblasti letoviska Pomorie. Krásna široká piesočnatá pláž je situovaná priamo pri hoteli.
Grécko 
Angelina Hotel & Apartments - Hotel je situovaní v pokojnej časti letoviska Sidari na ostrove Korfu. V blízkosti sa nachádza mnoho reštaurácií a barov. Ideálna voľba pre páry ale aj rodiny.
Summer Village Hotel - nachádza sa v kľudnom prostredí , len 700m od pláže v Marmari. 100 m od hotela sa nachádza autobusová zastávka.
Taliansko
Hotel Verona Rome -  pobytový zájazd na 5 alebo 4 dni. Hotel sa nachádza v centre Ríma v blízkosti baziliky Santa Maria Maggiore. Je ideálnym miesto pre tých, ktorí chcú navštíviť všetko čo mesto ponúka.
Chorvátsko 
Hotel Pineta - sa nachádza na kopci, z ktorého je krásny výhľad na pobrežie a okolité ostrovy.  Prírodná kamenistá pláž je vzdialená len 200 od hotela a je ocenená modrou vlajkou.
Hotel Lavanda - Hotel je situovaní pri plážovej promenáde len 50 m od mora. V centre mesta Stari Grand, ktoré je vzdialené 800m od hotela, nájdete mnoho obchodíkov, reštaurácií, cukrárne, pizzerie, kaviarne. 

Zaujímavosti

Denna aktualizácia cien zájazdov.

Na stiahnutie

Garančný list
Všeobecné podmienky