Nájdite si svoju dovolenku
Vybrať kriteriá

Záruka najnižšej ceny
Nakupujte u nás za rovnaké ceny, ako priamo v cestovnej kancelárii, so všetkými výhodami a vernostnými zľavami.

Široká ponuka zájazdov
Vyberte si z ponuky slovenských, českých, rakúskych a nemeckých cestovných kancelárií na jednom mieste.

Bubo

Logo Bubo
Ck Bubo, Dunajská 31, 811 08 Bratislava

Dátum vzniku

19.11.2001

O cestovnej kancelárii

Cestovná kancelária jedinečná svojho druhu , ponúka najmä exotické a zážitkové destinácie. Je lídrom u nás v porovnaní cena a kvalita poskytovaných služieb.Okrem iného sa Ck riadi morálnym a etickým kódexom. Špecializuje sa poznávacie zájazdy, je významným predajcom leteniek do celého sveta a tiež organizátor zájazdov na kľúč.
Sú najlepším slovenským touroperátorom na Kubu, Nový Zéland, Brazíliu, Čínu, Indiu, Indonéziu, Japonsko, Mexiko, Namíbiu, Peru, Srí Lanku, Thajsko, Vietnam, Laos, Tanzániu, Tahiti, či Antarktídu. 

 

Sezóna 2024

Destinácie

Poznávacie zájazdy do exotiky a do celého sveta vrátane expedícií

Zájazdy s BUBO nie sú obyčajná dovolenka, ale životná filozofia. Organizujeme prvoexpedície, pripravujeme vám najkrajšie chvíle v najpopulárnejších krajinách sveta. Využite naše ohromné know-how a najširšiu ponuku ciest na všetkých šesť kontinentov. Staňte sa lovcami zážitkov!

Ponuka zájazdov

Expedície 

Rodinné pobyty do exotických miest 

Komfort a relax pobyty 

Novinky

Poznávací zájazd Vietnam a Kambodža, Barma  - krajina zlata a buddhizmu, Najkrajšie pamiatky sveta, Srí Lanka a mnoho ďalšieho.

Zľavy First minute

Rôzne zľavy, Last minute a doubytovanie. Cestovná kancelária sa špecializuje na úžasnú dovolenku s najlepším pomerom medzi cenou a vysokou úrovňou služieb. Ponúkajú veľké zľavy na doubytovanie pre jednotlivcov – individuálnych cestovateľov a akcie, ktoré sa už nemusia opakovať.

Tipy a odporúčania

  • Najkrajšie pamiatky sveta THAJSKO, BARMA, LAOS, KAMBODŽA - Ide o unikátny program založený na nových letoch a neprekonateľnom know how. Vynikajúca strava, bezpečnosť a skvelé služby, aké vie poskytnúť iba BUBO
  • Kuba Absolut total -  Na tomto zájazde navštívite všetky štastné kúty Kuby a uvidíte všetko čo Kuba má.
  • Metropoly Škandinávie ŠVÉDSKO, LOTYŠSKO, FÍNSKO, ESTÓNSKO a DÁNSKO - 5 najkrajších miest Škandinávie na jednej ceste. Andersenova Kodaň, Štokholm postavený na ostrovoch, klasicistické Helsinki, stredoveký Tallin, secesná Riga. Plavba cez Fínsky aj Botnický záliv. A množstvo gurmánskych špecialít.
  • Chile, Peru, Bolívia - Krásna expedícia do najindiánskejších častí Južnej Ameriky. Slávne Machu Picchu a množstvo chrámov Inkov v okolí legendárneho Cuzca. Bájne jazero Titicaca a indiánsky La Paz. Vrchol programu: prechod bolivijským altiplanom cez Salar de Uyuni do najsuchšej púšte sveta. Na záver Santiago. 
     

Zaujímavosti

Cestovná kancelária Bubo ponúka je 24 hodín k dispozícií v prípade, že by ste počas svojej cesty stratili svoje doklady, nevedeli nájsť svojho šoféra alebo sprievodcu.

Na stiahnutie

Certifikát BUBO o poistení voči úpadku